Aps liste i Lillestrøm kommune

Artikkelen er over 1 år gammel

Nominasjonskomiteen i Lillestrøm Ap har levert følgende innstilling. Leder er Sverre Myrli. Selve nominasjonsmøtet som fastsetter den endelige lista for neste års kommunevalg er 22. november.

DEL

1. Jørgen Vik LILLESTRØM 1971

2. Heidi Westbye Nyhus BLAKER 1978

3. John Harry Skoglund FETSUND 1957

4. Bente Skulstad SKEDSMOKORSET 1957

5. Yngve Lofthus Teigen FETSUND 1976

6. Runa Kristine Fiske AUF/SØRUMSAND 1997

7. Ulf Erik Bakke LILLESTRØM 1967

8. Pia Korsnes FETSUND 1973

9. Odd Harald Sørensen FROGNER 1963

10. Julie Størksen Hagesæter STRØMMEN 1971

Få ukas viktigste kommentarer og innlegg fra Romerikes Blad med nyhetsbrev rett i e-posten hver lørdag

11. Emil Johan Stenhaug AUF/STRØMMEN 2001

12. Laila Durrani SØRUMSAND 1967

13. Erik Berg Olsen FETSUND 1969

14. Nina Fjeldheim Hoelsæter SKEDSMOKORSET 1972

15. Bjørnar Sølvik-Jensen SKJETTEN 1970

16. Monica Nymoen STRØMMEN 1968

17. Tore Asbjørn Kampen SØRUM 1954

18. Tone Prestegaard Eriksen ENEBAKKNESET 1977

19. Inge Ulekleiv FETSUND 1971

20. Anne-Marie Lervik SKEDSMOKORSET 1950

21. Kaveh Abdali SKJETTEN 1969

22. Anne-Merete Huse SØRUMSAND 1975

23. Perica Maksimovic SKEDSMOKORSET 1962

24. Grethe Jorunn Holterhuset FETSUND 1954

25. Mohammed Malik LILLESTRØM 1979

26. Nordis Vik Olausson KJELLER 1955

27. Håkon Hjemly SØRUMSAND 1970

28. Liv Andreassen GAN 1969

29. Snorre M. Grimsby SKEDSMOKORSET 1970

30. Berit Berntsen Rudi BLAKER 1952

31. Audun Fiskvik LILLESTRØM 1951

32. Tove Irene Steen LINDEBERG 1955

33. Thomas Skullerud GAN 1975

34. Anne Kalvik SØRUMSAND 1984

35. Kjell Arne Hagen SKJETTEN 1955

36. Gro Beate Ekseth STRØMMEN 1969

37. Fahim Naeem SKJETTEN 1968

38. Nina Maksimovic SKEDSMOKORSET 1995

39. Fredrik Ravlo Torblå SØRUMSAND 1986

40. Inger Karin Johannessen SKJETTEN 1955

41. John Olav Fjeld SKEDSMOKORSET 1956

42. Marit Bjørkelid FETSUND 1987

43. Rune Moen SKEDSMOKORSET 1969

44. Linda Blankson FETSUND 1985

45. Ole-Ragnar Tandberg SKJETTEN 1962

46. Mariam Naeem SKJETTEN 1993

47. Ali Akhtar LILLESTRØM 1950

48. Ruth Anjum Siraj Nilssen SKJETTEN 1963

49. Sigmund Valberg GAN 1972

50. Iselin Agnet Rud-Goksøyr KJELLER 1981

51. Hallgeir Elstad FROGNER 1964

52. Anne-Britt Weum SKEDSMOKORSET 1947

53. Erik Fjeldstad Næss KJELLER 1992

54. Unni Bjerregaard Moe LILLESTRØM 1963

55. Arshad Sultan SKEDSMOKORSET 1971

56. Elisabeth Mosserud Sæther AUF/LILLESTRØM 1998

57. Kjell Omar Rud SKEDSMOKORSET 1953

58. Stine Røseth Kleven FETSUND 1987

59. Aage Jacobsen LILLESTRØM 1945

60. Hilde Kristin Aasen FROGNER 1969

61. Terje Granerud LILLESTRØM 1951

Artikkeltags