Kampene er i utgangspunktet satt opp søndag 18.00, men kamper vil flyttet til fredag (19.00), lørdag (15.30 og 18.00) og søndag (15.30 og 20.00). Midtukekamper spiller vanligvis enten 18.00 eller 19.00.

RUNDE 1

Mandag 6. april (2. påskedag):

Mjøndalen - Viking 1-0

Sandefjord - Bodø/Glimt 3-1

Tromsø - Sarpsborg 08 0-1

Stabæk - Haugesund 1-1

Rosenborg - Aalesund 5-0

Vålerenga - Strømsgodset 3-1

Tirsdag 7. april:

Molde - Odd 19.00

Lillestrøm - Start 1-1
(L: Mikalsen)

Les kampreferatet her!

RUNDE 2

Fredag 10. april:

Sarpsborg 08 - Vålerenga 1-1

Lørdag 11. april:

Bodø/Glimt - Molde 1-3

Strømsgodset - Mjøndalen 1-1

Søndag 12. april:

Aalesund - Lillestrøm 1-1
2(L: Knudtzon)

Les kampreferatet her!

Odd - Stabæk 2-0

Start - Sandefjord 2-1

Viking - Tromsø 3-1

Haugesund - Rosenborg 0-6

RUNDE 3

Fredag 17. april:

Vålerenga - Haugesund 2-0

Lørdag 18. april:

Mjøndalen - Start 1-1

Rosenborg - Strømsgodset 1-1

Søndag 19. april:

Bodø/Glimt - Odd 2-4

Sandefjord - Sarpsborg 08 1-0

Stabæk - Viking 1-0

Tromsø - Lillestrøm 1-1
(L: Knudtzon)

Les kampreferatet her!

Molde - Aalesund 5-1

RUNDE 4

Fredag 24. april:

Start - Vålerenga 2-3

Lørdag 25. april:

Odd - Mjøndalen 2-2

Viking - Rosenborg 1-4

Søndag 26. april:

Aalesund - Tromsø 0-2

Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt 2-2

Lillestrøm - Stabæk 0-2

Les kampreferatet her!

Strømsgodset - Sandefjord 3-2

Haugesund - Molde 0-0

RUNDE 5

Onsdag 29. april:

Molde - Strømsgodset 3-1

Sarpsborg 08 - Odd 2-0

Torsdag 30. april:

Bodø/Glimt - Haugesund 1-2

Tromsø - Stabæk 0-2

Sandefjord - Viking 1-2

Vålerenga - Aalesund 1-2

Mjøndalen - Lillestrøm 1-4
(L: Friday 3, Fofana)

Les kampreferatet her!

Rosenborg - Start 3-2

RUNDE 6

Lørdag 2. mai:

Strømsgodset - Sarpsborg 08 1-1

Søndag 3. mai:

Aalesund - Bodø/Glimt 2-0

Start - Tromsø 3-1

Haugesund - Sandefjord 2-1

Stabæk - Mjøndalen 1-0

Lillestrøm - Vålerenga 1-1
(L: Andersson str.)

Les kampreferatet her!

Odd - Rosenborg 1-2

Mandag 4. mai:

Viking - Molde 2-1

RUNDE 7

Lørdag 9. mai:

Mjøndalen - Tromsø 4-3

Rosenborg - Lillestrøm 3-0

Les kampreferatet her!

Vålerenga - Stabæk 0-2

Søndag 10. mai:

Sandefjord - Aalesund 1-3

Bodø/Glimt - Strømsgodset 3-4

Sarpsborg 08 - Haugesund 3-0

Viking - Odd 1-1

Molde - Start 4-0

RUNDE 8

Tirsdag 12. mai:

Mjøndalen - Rosenborg 3-2

Tromsø - Vålerenga 4-5

Onsdag 13. mai:

Start - Bodø/Glimt 1-1

Aalesund - Sarpsborg 08 2-2

Haugesund - Viking 0-2

Stabæk - Sandefjord 4-0

Odd - Strømsgodset 2-0

Lillestrøm - Molde 2-1
(L: Knudtzon 2)

Les kampfererat her!

RUNDE 9

Lørdag 16. mai:

Bodø/Glimt - Tromsø 1-0

Vålerenga - Mjøndalen 4-2

Sarpsborg 08 - Lillestrøm 1-3
(L: Fofana, Andersson, Krogstad)

Les kampreferatet her!

Odd - Haugesund 0-0

Molde - Stabæk 3-3

Rosenborg - Sandefjord 5-1

Strømsgodset - Aalesund 3-1

Viking - Start 1-0

RUNDE 10

Fredag 22. mai:

Mjøndalen - Molde 0-3

Søndag 24. mai:

Haugesund - Strømsgodset 4-0

Mandag 25. mai:

Lillestrøm - Bodø/Glimt 3-0
(L: Knudtzon, Kolstad, Fofana)

Les kampreferatet her!

Tromsø - Odd 2-2

Stabæk - Rosenborg 2-3

Aalesund - Viking 0-4

Start - Sarpsborg 08 1-2

Sandefjord - Vålerenga 0-3

RUNDE 11

Fredag 29. mai:

Odd - Aalesund 1-1

Lørdag 30. mai:

Haugesund - Start 0-2

Molde - Sandefjord 6-1

Søndag 31. mai:

Strømsgodset - Lillestrøm 2-0

Les kampreferatet her!

Bodø/Glimt - Mjøndalen 5-1

Sarpsborg 08 - Stabæk 0-1

Viking - Vålerenga 3-4

Rosenborg - Tromsø 1-1

RUNDE 12

Fredag 5. juni:

Tromsø - Molde 2-0

Lørdag 6. juni:

Vålerenga - Rosenborg 1-2

Sandefjord - Odd 0-1

Søndag 7. juni:

Stabæk - Bodø/Glimt 3-2

Mjøndalen - Sarpsborg 08 1-1

Aalesund - Haugesund 2-1

Start - Strømsgodset 0-1

Lillestrøm - Viking 2-1
(L: Fofana, Knudtzon)

Les kampreferatet her!

RUNDE 13

Fredag 19. juni:

Odd - Start 3-3

Lørdag 20. juni:

Sandefjord - Lillestrøm 0-0

Les kampreferatet her!

Molde - Vålerenga 0-0

Søndag 21. juni:

Bodø/Glimt - Viking 0-3

Haugesund - Mjøndalen 1-1

Aalesund - Stabæk 1-1

Strømsgodset - Tromsø 2-1

Sarpsborg 08 - Rosenborg 0-2

RUNDE 14

Lørdag 27. juni:

Start - Aalesund 3-1

Rosenborg - Molde 1-1

Stabæk - Strømsgodset 3-2

Søndag 28. juni:

Viking - Sarpsborg 08  3-1

Tromsø - Haugesund 2-0

Mjøndalen - Sandefjord 2-2

Lillestrøm - Odd 1-1
(L: Fofana str.)

Les kampreferatet her!

Vålerenga - Bodø/Glimt 1-2

RUNDE 15

Fredag 3. juli:

Sarpsborg 08 - Molde 1-4

Lørdag 4. juli:

Start - Stabæk 4-1

Haugesund - Lillestrøm 3-3
(L: Knudtzon, Fofana 2)

Les kampreferatet her!

Søndag 5. juli:

Strømsgodset - Viking 4-1

Aalesund - Mjøndalen 4-2

Odd - Vålerenga 1-2

Sandefjord - Tromsø 1-1

Bodø/Glimt - Rosenborg 1-0

RUNDE 16

Fredag 10. juli:

Molde - Haugesund 0-1

Lørdag 11. juli:

Viking - Aalesund 4-1

Vålerenga - Sandefjord 2-1

Søndag 12. juli:

Stabæk - Sarpsborg 08  0-0

Mjøndalen - Bodø/Glimt 1-2

Rosenborg - Odd 3-0

Tromsø - Start 2-1

Lillestrøm - Strømsgodset 1-2
(L: Fofana str.)

Les kampreferatet her!

RUNDE 17

Fredag 24. juli:

Start - Viking 0-3

Lørdag 25. juli:

Haugesund - Stabæk 2-2

Søndag 26. juli:

Bodø/Glimt - Aalesund 1-0

Sarpsborg 08 - Mjøndalen 2-2

Odd - Tromsø 3-2

Strømsgodset - Molde 1-0 (Spilt 23. september)

Sandefjord - Rosenborg 1-2

Mandag 27. juli:

Vålerenga - Lillestrøm 2-0

Les kampreferatet her!

RUNDE 18

Lørdag 18. juli:

Molde - Bodø/Glimt 1-2

Fredag 31. juli:

Viking - Haugesund 0-1

Lørdag 1. august:

Stabæk - Vålerenga 2-0

Søndag 2. august:

Mjøndalen - Odd 3-6

Lillestrøm - Sandefjord 3-2
(L: Kippe, Knudtzon, Friday)

Les kampreferatet her!

Aalesund - Start 2-0

Tromsø - Strømsgodset 0-6

Rosenborg - Sarpsborg 08 3-2

RUNDE 19

Fredag 7. august:

Sandefjord - Mjøndalen 2-1

Vålerenga - Tromsø 1-0

Lørdag 8. august:

Sarpsborg 08 - Viking 0-2

Søndag 9. august:

Bodø/Glimt - Start 5-1

Haugesund - Aalesund 3-1

Strømsgodset - Stabæk 0-2

Lillestrøm - Rosenborg 0-5

Les kampreferatet her!

Odd - Molde 2-2

RUNDE 20

Fredag 14. august:

Aalesund-Strømsgodset 2-1

Lørdag 15. august:

Molde - Sarpsborg 08  0-0

Viking - Bodø/Glimt 2-1

Søndag 16. august:

Start - Odd 0-4

Mjøndalen - Haugesund 2-1

Rosenborg - Vålerenga 2-0

Tromsø - Sandefjord 1-1

Stabæk - Lillestrøm 3-2
(L: Friday, Kolstad)

Les kampreferatet her!

RUNDE 21

Fredag 21. august:

Lillestrøm - Tromsø 1-0
(L: Martin)

Les kampreferatet her!

Lørdag 22. august:

Sandefjord - Stabæk 2-4

Søndag 23. august:

Odd - Viking 1-0

Vålerenga - Molde 0-1

Haugesund - Bodø/Glimt 2-4

Sarpsborg 08 - Aalesund 3-1

Strømsgodset - Start 2-1

Rosenborg - Mjøndalen 1-0

RUNDE 22

Fredag 28. august:

Aalesund - Vålerenga 2-0

Lørdag 29. august:

Viking - Sandefjord 2-0

Søndag 30. august:

Molde - Lillestrøm 2-2
(L: Martin, Friday)

Stabæk - Odd 1-2

Bodø/Glimt - Sarpsborg 08 3-1

Start - Haugesund 1-3

Mjøndalen - Strømsgodset 2-4

Tromsø - Rosenborg 1-1

RUNDE 23

Fredag 11. september:

Strømsgodset - Haugesund 5-0

Lørdag 13. september:

Sandefjord - Molde 2-4

Søndag 13. september:

Tromsø - Mjøndalen 0-0

Odd - Bodø/Glimt 2-1

Sarpsborg 08 - Start 3-1

Rosenborg - Stabæk 1-0

Lillestrøm - Aalesund 3-1
(L: Lundemo, Kolstad, Friday)

Les kampreferatet her!

Vålerenga - Viking 2-4

RUNDE 24

Fredag 18. september:

Viking - Strømsgodset 1-1

Lørdag 19. september:

Start - Lillestrøm 0-0

Les kampreferatet her!

Stabæk - Tromsø 2-1

Søndag 20. september:

Aalesund - Odd 1-3

Bodø/Glimt - Sandefjord 2-1

Haugesund - Sarpsborg 08 1-1

Molde - Rosenborg 1-0

Mjøndalen - Vålerenga 0-1

Onsdag 23. september:

Strømsgodset - Molde 1-0 (fra serierunde 17)

RUNDE 25

Fredag 25. september:

Vålerenga - Start 1-1

Lørdag 26. september:

Lillestrøm - Mjøndalen 3-0
(L: Friday, Knudtzon, Martin)

Les kampreferatet her!

Strømsgodset - Bodø/Glimt 3-1

Søndag 27. september:

Odd - Sarpsborg 08  1-1

Sandefjord - Haugesund 0-1

Rosenborg - Viking 2-0

Tromsø - Aalesund 1-1

Stabæk - Molde 1-0

RUNDE 26

Fredag 2. oktober:

Bodø/Glimt - Vålerenga 1-1

Lørdag 3. oktober:

Sarpsborg 08 - Strømsgodset 1-6

Mjøndalen - Stabæk 1-4

Søndag 4. oktober

Haugesund - Odd 1-2

Viking - Lillestrøm 1-0

Les kamprfereratet her!

Aalesund - Sandefjord 2-1

Molde - Tromsø 4-0

Start - Rosenborg 0-4

RUNDE 27

Fredag 16. oktober:

Strømsgodset - Odd 2-1

Lørdag 17. oktober:

Sandefjord - Start 4-1

Stabæk - Aalesund 1-4

Søndag 18. oktober:

Molde - Mjøndalen 3-1

Rosenborg - Bodø/Glimt 1-1

Vålerenga - Sarpsborg 08 3-1

Lillestrøm - Haugesund 2-0
(L: selvmål Skjerve, Vilhjálmsson)

Les kampreferatet her!

Tromsø - Viking 3-1

RUNDE 28

Fredag 23. oktober:

Start - Mjøndalen 1-1

Lørdag 24. oktober:

Sarpsborg 08 - Tromsø 1-0

Haugesund - Vålerenga 0-1

Søndag 25. oktober:

Bodø/Glimt - Lillestrøm 0-3
(L: Vilhjálmsson, Friday 2)

Les kampreferatet her!

Odd - Sandefjord 4-3

Strømsgodset - Rosenborg 3-3

Aalesund - Molde 1-2

Viking - Stabæk 2-1

RUNDE 29

Søndag 1. november

Tromsø - Bodø/Glimt 3-1

Lillestrøm - Sarpsborg 08 3-1
(L: Friday, Mikalsen, Knudtzon)

Les kampreferatet her!

Rosenborg - Haugesund 4-3

Mjøndalen - Aalesund 1-2

Stabæk - Start 3-2

Vålerenga - Odd 2-2

Sandefjord - Strømsgodset 1-2

Molde - Viking 4-1

RUNDE 30

Søndag 8. november:

Bodø/Glimt - Stabæk 6-1

Sarpsborg 08 - Sandefjord 2-1

Haugesund - Tromsø 0-1

Viking - Mjøndalen 3-1

Odd - Lillestrøm 5-0

Les kampreferatet her!

Aalesund - Rosenborg 0-1

Start - Molde 0-3

Strømsgodset - Vålerenga 2-2