Gå til sidens hovedinnhold

Slik spilles Toppserien

Artikkelen er over 3 år gammel

Slik spilles de 132 kampene i årets utgave av toppserien for kvinner. Nytt av året er runde 9, hvor samtlige kamper spilles i Telenor Arena.

 

Runde Dato Tid Hjemmelag   Bortelag
1 24.03.2018 14:00 Sandviken - Kolbotn
1 24.03.2018 15:00 Klepp - Arna-Bjørnar
1 24.03.2018 15:00 Grand Bodø - Trondheims-Ørn
1 24.03.2018 15:00 Stabæk - Avaldsnes
1 24.03.2018 15:00 Røa Fotball Elite - Lyn
1 24.03.2018 17:00 Vålerenga - LSK Kvinner
2 28.03.2018 17:00 Lyn - Vålerenga
2 28.03.2018 19:00 Arna-Bjørnar - Grand Bodø
2 29.03.2018 15:00 LSK Kvinner - Sandviken
2 31.03.2018 15:00 Trondheims-Ørn - Stabæk
2 31.03.2018 15:00 Kolbotn - Røa Fotball Elite
2 31.03.2018 15:00 Avaldsnes - Klepp
3 14.04.2018 14:00 Klepp - Lyn
3 14.04.2018 15:00 Røa Fotball Elite - LSK Kvinner
3 14.04.2018 15:00 Stabæk - Arna-Bjørnar
3 15.04.2018 13:00 Sandviken - Trondheims-Ørn
3 15.04.2018 14:00 Grand Bodø - Avaldsnes
3 15.04.2018 15:00 Vålerenga - Kolbotn
4 21.04.2018 15:00 LSK Kvinner - Stabæk
4 21.04.2018 15:00 Kolbotn - Lyn
4 21.04.2018 15:00 Trondheims-Ørn - Røa Fotball Elite
4 21.04.2018 15:00 Arna-Bjørnar - Sandviken
4 22.04.2018 13:00 Klepp - Grand Bodø
4 22.04.2018 15:00 Avaldsnes - Vålerenga
5 28.04.2018 15:00 Vålerenga - Stabæk
5 28.04.2018 15:00 Sandviken - Avaldsnes
5 28.04.2018 15:00 Kolbotn - LSK Kvinner
5 28.04.2018 15:00 Lyn - Arna-Bjørnar
5 29.04.2018 15:00 Trondheims-Ørn - Klepp
5 29.04.2018 17:00 Røa Fotball Elite - Grand Bodø
6 05.05.2018 15:00 Avaldsnes - Lyn
6 05.05.2018 15:00 LSK Kvinner - Trondheims-Ørn
6 05.05.2018 15:00 Klepp - Vålerenga
6 05.05.2018 16:00 Arna-Bjørnar - Kolbotn
6 06.05.2018 16:00 Grand Bodø - Sandviken
6 06.05.2018 17:00 Stabæk - Røa Fotball Elite
7 12.05.2018 14:00 Røa Fotball Elite - Avaldsnes
7 12.05.2018 14:00 Sandviken - Klepp
7 12.05.2018 15:00 Kolbotn - Stabæk
7 12.05.2018 15:00 Lyn - LSK Kvinner
7 13.05.2018 15:00 Trondheims-Ørn - Arna-Bjørnar
7 13.05.2018 17:00 Vålerenga - Grand Bodø
8 19.05.2018 14:00 Sandviken - Vålerenga
8 19.05.2018 15:00 Klepp - Røa Fotball Elite
8 19.05.2018 15:00 Avaldsnes - Trondheims-Ørn
8 19.05.2018 15:00 Stabæk - Lyn
8 19.05.2018 15:00 Arna-Bjørnar - LSK Kvinner
8 20.05.2018 16:00 Grand Bodø - Kolbotn
9 26.05.2018 12:00 Røa Fotball Elite - Arna-Bjørnar
9 26.05.2018 14:30 Kolbotn - Klepp
9 26.05.2018 17:00 Stabæk - Sandviken
9 27.05.2018 12:00 Lyn - Grand Bodø
9 27.05.2018 14:30 Vålerenga - Trondheims-Ørn
9 27.05.2018 17:00 LSK Kvinner - Avaldsnes
10 16.06.2018 14:00 Sandviken - Lyn
10 16.06.2018 15:00 Klepp - LSK Kvinner
10 16.06.2018 15:00 Grand Bodø - Stabæk
10 16.06.2018 15:00 Trondheims-Ørn - Kolbotn
10 16.06.2018 15:00 Vålerenga - Røa Fotball Elite
10 16.06.2018 15:00 Avaldsnes - Arna-Bjørnar
11 23.06.2018 14:00 Kolbotn - Avaldsnes
11 23.06.2018 14:00 Stabæk - Klepp
11 23.06.2018 14:00 Røa Fotball Elite - Sandviken
11 23.06.2018 15:00 Lyn - Trondheims-Ørn
11 23.06.2018 15:00 Arna-Bjørnar - Vålerenga
11 24.06.2018 17:00 LSK Kvinner - Grand Bodø
12 30.06.2018 15:00 Trondheims-Ørn - LSK Kvinner
12 30.06.2018 15:00 Sandviken - Stabæk
12 30.06.2018 15:00 Klepp - Kolbotn
12 30.06.2018 15:00 Grand Bodø - Arna-Bjørnar
12 01.07.2018 15:00 Vålerenga - Lyn
12 01.07.2018 15:00 Avaldsnes - Røa Fotball Elite
13 03.08.2018 18:00 Lyn - Avaldsnes
13 04.08.2018 14:00 Kolbotn - Sandviken
13 04.08.2018 14:00 Røa Fotball Elite - Klepp
13 04.08.2018 15:00 LSK Kvinner - Vålerenga
13 04.08.2018 15:00 Arna-Bjørnar - Trondheims-Ørn
13 04.08.2018 15:00 Stabæk - Grand Bodø
14 04.07.2018 18:00 Arna-Bjørnar - Avaldsnes
14 11.08.2018 14:00 Vålerenga - Sandviken
14 11.08.2018 15:00 Klepp - Stabæk
14 11.08.2018 15:00 Røa Fotball Elite - Kolbotn
14 11.08.2018 16:00 Trondheims-Ørn - Lyn
14 12.08.2018 16:00 Grand Bodø - LSK Kvinner
15 18.08.2018 15:00 LSK Kvinner - Arna-Bjørnar
15 18.08.2018 15:00 Lyn - Klepp
15 18.08.2018 15:00 Kolbotn - Trondheims-Ørn
15 18.08.2018 15:00 Sandviken - Røa Fotball Elite
15 18.08.2018 15:00 Stabæk - Vålerenga
15 19.08.2018 14:00 Avaldsnes - Grand Bodø
16 25.08.2018 14:00 Klepp - Sandviken
16 25.08.2018 14:00 Arna-Bjørnar - Lyn
16 25.08.2018 15:00 Røa Fotball Elite - Stabæk
16 25.08.2018 15:00 Trondheims-Ørn - Avaldsnes
16 26.08.2018 13:00 LSK Kvinner - Kolbotn
16 26.08.2018 15:00 Grand Bodø - Vålerenga
17 08.09.2018 13:00 Avaldsnes - LSK Kvinner
17 08.09.2018 15:00 Lyn - Røa Fotball Elite
17 08.09.2018 15:00 Kolbotn - Arna-Bjørnar
17 08.09.2018 15:00 Stabæk - Trondheims-Ørn
17 09.09.2018 13:00 Sandviken - Grand Bodø
17 09.09.2018 15:00 Vålerenga - Klepp
18 15.09.2018 15:00 Røa Fotball Elite - Vålerenga
18 15.09.2018 15:00 Arna-Bjørnar - Stabæk
18 16.09.2018 14:00 Avaldsnes - Kolbotn
18 16.09.2018 15:00 Grand Bodø - Klepp
18 16.09.2018 16:00 Trondheims-Ørn - Sandviken
18 16.09.2018 18:00 LSK Kvinner - Lyn
19 21.09.2018 19:00 Stabæk - LSK Kvinner
19 22.09.2018 14:00 Vålerenga - Avaldsnes
19 22.09.2018 15:00 Sandviken - Arna-Bjørnar
19 22.09.2018 15:00 Lyn - Kolbotn
19 22.09.2018 15:00 Klepp - Trondheims-Ørn
19 23.09.2018 16:00 Grand Bodø - Røa Fotball Elite
20 20.10.2018 15:00 Trondheims-Ørn - Vålerenga
20 20.10.2018 15:00 Arna-Bjørnar - Røa Fotball Elite
20 20.10.2018 15:00 Avaldsnes - Sandviken
20 20.10.2018 15:00 Lyn - Stabæk
20 21.10.2018 15:00 LSK Kvinner - Klepp
20 21.10.2018 17:00 Kolbotn - Grand Bodø
21 27.10.2018 13:00 Klepp - Avaldsnes
21 27.10.2018 13:00 Vålerenga - Arna-Bjørnar
21 27.10.2018 13:00 Sandviken - LSK Kvinner
21 27.10.2018 13:00 Røa Fotball Elite - Trondheims-Ørn
21 27.10.2018 13:00 Stabæk - Kolbotn
21 27.10.2018 13:00 Grand Bodø - Lyn
22 04.11.2018 13:00 LSK Kvinner - Røa Fotball Elite
22 04.11.2018 13:00 Lyn - Sandviken
22 04.11.2018 13:00 Arna-Bjørnar - Klepp
22 04.11.2018 13:00 Avaldsnes - Stabæk
22 04.11.2018 13:00 Kolbotn - Vålerenga
22 04.11.2018 13:00 Trondheims-Ørn - Grand Bodø

Kommentarer til denne saken