Gå til sidens hovedinnhold

Ni nye smittetilfeller på Romerike

Artikkelen er over 1 år gammel

De siste dagene er det blitt registrert ni nye smittetilfeller på Romerike.

Se oversikt over smitteutviklingen i alle kommunene på Romerike her:

KommuneAntall smittede






31. mai7. juni18. juni30. juni1. juli5. juli26. juli
Lillestrøm178180192223234239250
Lørenskog105107113131134139147
Ullensaker67717276787982
Nittedal51515153535353
Rælingen39393942424249
Nes20202021212122
Hurdal1111111
Gjerdrum10101010101010
Eidsvoll42424242424245
Nannestad18181919191919
Aurskog-Høland10101010101010
Enebakk51515252545454

Kommentarer til denne saken