Slik spilles Eliteserien 2017

Her oppdaterer vi med kampendringer og resultater i 2017-sesongen.

DEL

Skaff deg RB+ og les alt – 5 kroner for 5 uker!

I alle LSK-kampene kan du klikke deg inn og lese kampfakta og spillerbørs! (RB+)

Terminlisten eliteserien fotball menn 2017:

1. runde

Lørdag 1. april:

Kristiansund - Molde 0-1

Søndag 2. april:

Lillestrøm - Sandefjord 2-1
(L: Skoda, selvmål)

Sarpsborg - Sogndal 3-1

Strømsgodset - Haugesund 3-1

Stabæk - Aalesund 3-1

Tromsø - Brann 1-1

Rosenborg - Odd 3-0

Mandag 3. april:

Vålerenga - Viking 1-0

2. runde

Onsdag 5. april:

Molde - Lillestrøm 2-1
(L: Mathew)

Odd - Kristiansund 2-0

Sandefjord - Rosenborg 0-3

Sogndal - Stabæk 4-1

Aalesund - Sarpsborg 1-3

Torsdag 6. april:

Brann - Strømsgodset 3-0

Haugesund - Vålerenga 4-3

Viking - Tromsø 1-2

3. runde

Lørdag 8. april:

Rosenborg - Molde 2-1

Søndag 9. april:

Lillestrøm - Haugesund 0-2

Sarpsborg - Viking 3-0

Stabæk - Odd 2-0

Tromsø - Sogndal 3-0

Vålerenga - Sandefjord 1-2

Strømsgodset - Aalesund 1-1

Mandag 10. april:

Kristiansund - Brann 1-0

4. runde

Mandag 17. april:

Brann - Haugesund 3-1

Molde - Vålerenga 4-0

Sandefjord - Kristiansund 2-0

Sogndal - Strømsgodset 1-1

Stabæk - Sarpsborg 3-0

Aalesund - Lillestrøm 3-1
(L: Malec)

Odd - Tromsø 1-0

Viking - Rosenborg 0-1

5. runde

Lørdag 22. april:

Strømsgodset - Sandefjord 1-0

Søndag 23. april:

Rosenborg - Aalesund 0-0

Sarpsborg - Kristiansund 5-1

Tromsø - Stabæk 0-3

Viking - Odd 3-0

Vålerenga - Sogndal 3-0

Lillestrøm - Brann 0-2

Mandag 24. april:

Haugesund - Molde 0-0

6. runde

Lørdag 29. april:

Brann - Viking 1-1

Søndag 30. april: 

Kristiansund - Strømsgodset 2-0

Sogndal - Lillestrøm 0-1
(L: Mikalsen)

Stabæk - Haugesund 0-3

Sandefjord - Molde 3-3

Aalesund - Tromsø 3-1

Odd - Vålerenga 2-1

Mandag 1. mai:

Sarpsborg - Rosenborg 1-2

7. runde

Lørdag 6. mai:

Molde - Aalesund 0-1

Søndag 7. mai 

Haugesund - Sogndal 0-0

Strømsgodset - Sarpsborg 1-1

Tromsø - Kristiansund 1-1

Viking - Sandefjord 0-2

Vålerenga - Stabæk 1-1

Rosenborg - Brann 2-1

Mandag 8. mai:

Lillestrøm - Odd 0-1

8. runde

Fredag 12. mai:

Aalesund - Vålerenga 0-1

Lørdag 13. mai:

Stabæk - Rosenborg 0-0

Kristiansund - Lillestrøm 1-1
(L: Rafn)

Odd - Strømsgodset 2-0

Sandefjord - Haugesund 2-0

Sarpsborg - Tromsø 1-1

Sogndal - Viking 4-0

Brann - Molde 4-1

9. runde

Tirsdag 16. mai:

Brann - Sandefjord 5-0

Haugesund - Odd 0-2

Lillestrøm - Sarpsborg 1-2
(L: Mikalsen)

Molde - Sogndal 1-2

Viking - Aalesund 1-2

Vålerenga - Kristiansund 1-0

Rosenborg - Tromsø 1-2

Strømsgodset - Stabæk 1-2

10. runde

Lørdag 20. mai:

Rosenborg - Lillestrøm 1-1
(L: Kippe)

Sogndal - Brann 2-3

Søndag 21. mai:

Kristiansund - Haugesund 3-2

Sarpsborg - Vålerenga 2-0

Tromsø - Strømsgodset 1-1

Aalesund - Sandefjord 2-0

Odd - Molde 1-2

Mandag 22. mai:

Stabæk - Viking 1-1 

11. runde

Lørdag 27. mai:

Sandefjord - Odd 0-0

Søndag 28. mai:

Brann - Aalesund 1-1

Haugesund - Sarpsborg 0-0

Kristiansund - Sogndal 1-1

Lillestrøm - Tromsø 4-1
(L: Udoji, Knudtzon 3)

Molde - Stabæk 18.00 3-1

Vålerenga - Rosenborg 1-1

Mandag 29. mai:

Strømsgodset - Viking 4-2

12. runde

Lørdag 3. juni:

Tromsø - Vålerenga 2-4

Stabæk - Lillestrøm 2-4
(L: Knudtzon 2, Kippe, Rafn)

Søndag 4. juni:

Rosenborg - Strømsgodset 3.1

Sarpsborg - Molde 1-0

Sogndal - Sandefjord 3-2

Viking - Kristiansund 2-1

Aalesund - Haugesund 0-1

Odd - Brann 0-0

13. runde

Lørdag 17. juni:

Kristiansund - Aalesund 1-1

Søndag 18. juni: 

Haugesund - Rosenborg 1-0

Lillestrøm - Viking 1-0
(L: Melgalvis)

Molde - Tromsø 3-0

Sandefjord - Sarpsborg 1-0

Sogndal - Odd 0-0

Vålerenga - Strømsgodset 1-1

Mandag 19. juni:

Brann - Stabæk 5-0

14. runde

Lørdag 24. juni:

Vålerenga - Lillestrøm 3-1
(L: Krogstad)

Søndag 25. juni:

Rosenborg - Sogndal 3-0

Sarpsborg - Brann 1-1

Stabæk - Kristiansund 1-4

Tromsø - Sandefjord 1-1

Aalesund - Odd 5-1

Viking - Haugesund 1-1

Mandag 26. juni:

Strømsgodset - Molde 1-1

15. runde

Lørdag 1. juli:

Lillestrøm - Strømsgodset 2-0
(L: Udoji, Knudtzon)

Sogndal - Aalesund 1-0

Søndag 2. juli: 

Haugesund - Tromsø 2-0

Molde - Viking 3-2

Odd - Sarpsborg 0-0

Sandefjord - Stabæk 1-2

Brann - Vålerenga 0-0

Mandag 3. juli:

Kristiansund - Rosenborg 3-3

16. runde

Lørdag 8. juli:

Rosenborg - Sandefjord 5-1

Aalesund - Molde 0-3

Søndag 9. juli:

Strømsgodset - Kristiansund 4-2

Viking - Sogndal 1-1

Stabæk - Brann 2-0

Mandag 10. juli:

Sarpsborg - Lillestrøm 3-3
(L: Udoji, Knudtzon, Melgalvis str.)

Onsdag 21. september:

Tromsø - Odd 2-2

Torsdag 12. oktober:

Vålerenga - Haugesund 3-0

17. runde

Lørdag 15. juli:

Sogndal - Rosenborg 0-3

Lillestrøm - Stabæk 2-2
(L: Mikalsen, Brenden)

Søndag 16. juli:

Odd - Viking 0-2

Sandefjord - Tromsø 3-0

Haugesund - Aalesund 2-0

Molde - Strømsgodset 0-0

Brann - Sarpsborg 0-1

Mandag 17. juli:

Kristiansund - Vålerenga 1-1

18. runde

Lørdag 5. august:

Rosenborg - Kristiansund 4-1

Søndag 6. august:

Odd - Sogndal 2-1

Sarpsborg - Haugesund 2-1

Stabæk - Sandefjord 1-3

Tromsø - Molde 1-2

Viking - Lillestrøm 2-2
(L: Krogstad str., Haakenstad)

Aalesund - Brann 3-3

Mandag 7. august:

Strømsgodset - Vålerenga 2-0

19. runde

Fredag 11. august:

Sandefjord - Sogndal 2-1

Lørdag 12. august:

Molde - Rosenborg 1-2

Søndag 13. august: 

Brann - Odd 18.00 2-0

Haugesund - Stabæk 2-2

Kristiansund - Sarpsborg 2-2

Aalesund - Viking 1-1

Strømsgodset - Lillestrøm 3-1

(L: Krogstad str.)

Mandag 14. august:

Vålerenga - Tromsø 0-0

20. runde

Lørdag 19. august:

Lillestrøm - Vålerenga 2-1
(L: Kippe, Mathew)

Søndag 20. august:

Odd - Sandefjord 1-0

Rosenborg - Haugesund 0-1

Sogndal - Kristiansund 2-0

Stabæk - Molde 3-2

Tromsø - Aalesund 3-2

Viking - Brann 2-4

Mandag 21. august:

Sarpsborg - Strømsgodset 0-0

21. runde

Lørdag 9. september:

Brann - Sogndal 2-1

Søndag 10. september:

Haugesund - Lillestrøm 1-1
(L: Melgalvis)

Kristiansund - Tromsø 4-1

Sandefjord - Viking 3-1

Vålerenga - Sarpsborg 1-2

Aalesund - Stabæk 1-1

Strømsgodset - Rosenborg 0-2

Mandag 11. september:

Molde - Odd 2-1

22. runde

Lørdag 16. september:

Stabæk - Strømsgodset 0-2

Søndag 17. september:

Lillestrøm - Kristiansund 0-0

Sandefjord - Brann 0-1

Sogndal - Haugesund 0-1

Tromsø - Sarpsborg 5-0

Viking - Molde 2-3

Rosenborg - Vålerenga 3-0

Mandag 18. september:

Odd - Aalesund 3-2

Onsdag 21. september:

Tromsø - Odd 2-2

(Fra serierunde 16)

23. runde

Lørdag 23. september: 

Haugesund - Viking 2-1

Søndag 24. september: 

Kristiansund - Stabæk 1-0

Molde - Sandefjord 3-1

Strømsgodset - Tromsø 2-1

Aalesund - Sogndal 0-1

Lillestrøm-Rosenborg 0-3

Vålerenga - Brann 2-1

Mandag 25. september:

Sarpsborg - Odd  2-1

24. runde

Fredag 29. september:

Brann - Kristiansund 0-4

Lørdag 30. september:

Stabæk - Vålerenga 4-2

Søndag 1. oktober:

Odd - Haugesund 1-0

Sandefjord - Aalesund 2-0

Sogndal - Molde 2-2

Tromsø - Lillestrøm 2-1
(L: Mikalsen)

Viking - Strømsgodset 0-1

Rosenborg - Sarpsborg 1-1

Torsdag 12. oktober:

Vålerenga - Haugesund 3-0

(Fra serierunde 16)

25. runde

Lørdag 14. oktober:

Tromsø - Rosenborg 0-3

Strømsgodset - Odd 1-0

Søndag 15. oktober 

Haugesund - Sandefjord 2-0

Kristiansund - Viking  0-2

Lillestrøm-Sogndal 1-0
(L: Kippe)

Vålerenga - Aalesund 5-1

Molde - Brann 1-0

Mandag 16. oktober:

Sarpsborg - Stabæk 2-2

26. runde

Lørdag 21. oktober:

Aalesund - Kristiansund 1-1

Søndag 22. oktober:

Molde - Haugesund 1-0

Sandefjord - Strømsgodset 1-2

Sogndal - Sarpsborg 3-3

Stabæk - Tromsø 1-2

Viking - Vålerenga 1-7

Brann - Rosenborg 0-3

Mandag 23. oktober:

Odd - Lillestrøm 1-0

27. runde

Lørdag 28. oktober:

Haugesund - Brann 2-3

Søndag 29. oktober:

Kristiansund - Odd 2-2

Sarpsborg - Sandefjord 5-0

Strømsgodset - Sogndal 4-1

Tromsø - Viking 3-0

Rosenborg - Stabæk 0-0

Vålerenga - Molde 1-2

Mandag 30. oktober:

Lillestrøm - Aalesund 4-0
(L: Kippe, Brenden, Mathew, Knudtzon)

28. runde

Fredag 3. november:

Sandefjord - Vålerenga 2-0

Lørdag 4. november:

Molde - Kristiansund 0-1

Søndag 5. november:

Brann - Lillestrøm 2-0

Haugesund - Strømsgodset 1-3

Odd - Stabæk 1-1

Sogndal - Tromsø 0-2

Viking - Sarpsborg 2-1

Aalesund - Rosenborg 2-1

29. runde

Søndag 19. november:

Kristiansund - Sandefjord 2-1

Lillestrøm - Molde 0-1

Rosenborg - Viking 2-0

Sarpsborg - Aalesund 1-0

Stabæk - Sogndal 1-1

Strømsgodset - Brann 2-1

Tromsø - Haugesund 2-0

Vålerenga - Odd 2-0

30. runde

Søndag 26. november:

Aalesund - Strømsgodset 

Brann - Tromsø 

Haugesund - Kristiansund 

Molde - Sarpsborg 

Odd - Rosenborg 

Sandefjord - Lillestrøm 18.00

Sogndal - Vålerenga 

Viking - Stabæk 

Artikkeltags