Slik spilles Eliteserien 2017

Her oppdaterer vi med kampendringer og resultater i 2017-sesongen.

DEL

Les alt selv om du er på sommerferie – nå kan du teste RB+ i 5 uker for 5 kroner

I alle LSK-kampene kan du klikke deg inn og lese kampfakta og spillerbørs! (RB+)

Terminlisten eliteserien fotball menn 2017:

1. runde

Lørdag 1. april:

Kristiansund - Molde 0-1

Søndag 2. april:

Lillestrøm - Sandefjord 2-1
(L: Skoda, selvmål)

Sarpsborg - Sogndal 3-1

Strømsgodset - Haugesund 3-1

Stabæk - Aalesund 3-1

Tromsø - Brann 1-1

Rosenborg - Odd 3-0

Mandag 3. april:

Vålerenga - Viking 1-0

2. runde

Onsdag 5. april:

Molde - Lillestrøm 2-1
(L: Mathew)

Odd - Kristiansund 2-0

Sandefjord - Rosenborg 0-3

Sogndal - Stabæk 4-1

Aalesund - Sarpsborg 1-3

Torsdag 6. april:

Brann - Strømsgodset 3-0

Haugesund - Vålerenga 4-3

Viking - Tromsø 1-2

3. runde

Lørdag 8. april:

Rosenborg - Molde 2-1

Søndag 9. april:

Lillestrøm - Haugesund 0-2

Sarpsborg - Viking 3-0

Stabæk - Odd 2-0

Tromsø - Sogndal 3-0

Vålerenga - Sandefjord 1-2

Strømsgodset - Aalesund 1-1

Mandag 10. april:

Kristiansund - Brann 1-0

4. runde

Mandag 17. april:

Brann - Haugesund 3-1

Molde - Vålerenga 4-0

Sandefjord - Kristiansund 2-0

Sogndal - Strømsgodset 1-1

Stabæk - Sarpsborg 3-0

Aalesund - Lillestrøm 3-1
(L: Malec)

Odd - Tromsø 1-0

Viking - Rosenborg 0-1

5. runde

Lørdag 22. april:

Strømsgodset - Sandefjord 1-0

Søndag 23. april:

Rosenborg - Aalesund 0-0

Sarpsborg - Kristiansund 5-1

Tromsø - Stabæk 0-3

Viking - Odd 3-0

Vålerenga - Sogndal 3-0

Lillestrøm - Brann 0-2

Mandag 24. april:

Haugesund - Molde 0-0

6. runde

Lørdag 29. april:

Brann - Viking 1-1

Søndag 30. april: 

Kristiansund - Strømsgodset 2-0

Sogndal - Lillestrøm 0-1
(L: Mikalsen)

Stabæk - Haugesund 0-3

Sandefjord - Molde 3-3

Aalesund - Tromsø 3-1

Odd - Vålerenga 2-1

Mandag 1. mai:

Sarpsborg - Rosenborg 1-2

7. runde

Lørdag 6. mai:

Molde - Aalesund 0-1

Søndag 7. mai 

Haugesund - Sogndal 0-0

Strømsgodset - Sarpsborg 1-1

Tromsø - Kristiansund 1-1

Viking - Sandefjord 0-2

Vålerenga - Stabæk 1-1

Rosenborg - Brann 2-1

Mandag 8. mai:

Lillestrøm - Odd 0-1

8. runde

Fredag 12. mai:

Aalesund - Vålerenga 0-1

Lørdag 13. mai:

Stabæk - Rosenborg 0-0

Kristiansund - Lillestrøm 1-1
(L: Rafn)

Odd - Strømsgodset 2-0

Sandefjord - Haugesund 2-0

Sarpsborg - Tromsø 1-1

Sogndal - Viking 4-0

Brann - Molde 4-1

9. runde

Tirsdag 16. mai:

Brann - Sandefjord 5-0

Haugesund - Odd 0-2

Lillestrøm - Sarpsborg 1-2
(L: Mikalsen)

Molde - Sogndal 1-2

Viking - Aalesund 1-2

Vålerenga - Kristiansund 1-0

Rosenborg - Tromsø 1-2

Strømsgodset - Stabæk 1-2

10. runde

Lørdag 20. mai:

Rosenborg - Lillestrøm 1-1
(L: Kippe)

Sogndal - Brann 2-3

Søndag 21. mai:

Kristiansund - Haugesund 3-2

Sarpsborg - Vålerenga 2-0

Tromsø - Strømsgodset 1-1

Aalesund - Sandefjord 2-0

Odd - Molde 1-2

Mandag 22. mai:

Stabæk - Viking 1-1 

11. runde

Lørdag 27. mai:

Sandefjord - Odd 0-0

Søndag 28. mai:

Brann - Aalesund 1-1

Haugesund - Sarpsborg 0-0

Kristiansund - Sogndal 1-1

Lillestrøm - Tromsø 4-1
(L: Udoji, Knudtzon 3)

Molde - Stabæk 18.00 3-1

Vålerenga - Rosenborg 1-1

Mandag 29. mai:

Strømsgodset - Viking 4-2

12. runde

Lørdag 3. juni:

Tromsø - Vålerenga 2-4

Stabæk - Lillestrøm 2-4
(L: Knudtzon 2, Kippe, Rafn)

Søndag 4. juni:

Rosenborg - Strømsgodset 3.1

Sarpsborg - Molde 1-0

Sogndal - Sandefjord 3-2

Viking - Kristiansund 2-1

Aalesund - Haugesund 0-1

Odd - Brann 0-0

13. runde

Lørdag 17. juni:

Kristiansund - Aalesund 1-1

Søndag 18. juni: 

Haugesund - Rosenborg 1-0

Lillestrøm - Viking 1-0
(L: Melgalvis)

Molde - Tromsø 3-0

Sandefjord - Sarpsborg 1-0

Sogndal - Odd 0-0

Vålerenga - Strømsgodset 1-1

Mandag 19. juni:

Brann - Stabæk 5-0

14. runde

Lørdag 24. juni:

Vålerenga - Lillestrøm 3-1
(L: Krogstad)

Søndag 25. juni:

Rosenborg - Sogndal 3-0

Sarpsborg - Brann 1-1

Stabæk - Kristiansund 1-4

Tromsø - Sandefjord 1-1

Aalesund - Odd 5-1

Viking - Haugesund 1-1

Mandag 26. juni:

Strømsgodset - Molde 1-1

15. runde

Lørdag 1. juli:

Lillestrøm - Strømsgodset 2-0
(L: Udoji, Knudtzon)

Sogndal - Aalesund 1-0

Søndag 2. juli: 

Haugesund - Tromsø 2-0

Molde - Viking 3-2

Odd - Sarpsborg 0-0

Sandefjord - Stabæk 1-2

Brann - Vålerenga 0-0

Mandag 3. juli:

Kristiansund - Rosenborg 3-3

16. runde

Lørdag 8. juli:

Rosenborg - Sandefjord 5-1

Aalesund - Molde 0-3

Søndag 9. juli:

Strømsgodset - Kristiansund 4-2

Viking - Sogndal 1-1

Stabæk - Brann 2-0

Mandag 10. juli:

Sarpsborg - Lillestrøm 3-3
(L: Udoji, Knudtzon, Melgalvis str.)

Torsdag 12. oktober:

Vålerenga - Haugesund

Utsatt: Tromsø - Odd

17. runde

Lørdag 15. juli:

Sogndal - Rosenborg 0-3

Lillestrøm - Stabæk 2-2
(L: Mikalsen, Brenden)

Søndag 16. juli:

Odd - Viking 0-2

Sandefjord - Tromsø 3-0

Haugesund - Aalesund 2-0

Molde - Strømsgodset 0-0

Brann - Sarpsborg 0-1

Mandag 17. juli:

Kristiansund - Vålerenga 19.00 (MAX)

18. runde

Lørdag 5. august:

Rosenborg - Kristiansund 18.00 (ESN)

Søndag 6. august:

Odd - Sogndal 18.00 *

Sarpsborg - Haugesund 18.00 *

Stabæk - Sandefjord 18.00 *

Tromsø - Molde 18.00 *

Viking - Lillestrøm 18.00 *

Aalesund - Brann 20.00 (ESN)

Mandag 7. august:

Strømsgodset - Vålerenga 19.00 (MAX)

19. runde

Fredag 11. august:

Sandefjord - Sogndal 19.00 (ESN)

Lørdag 12. august:

Molde - Rosenborg 18.00 (ESN)

Søndag 13. august: 

Brann - Odd 18.00 *

Haugesund - Stabæk 18.00 *

Kristiansund - Sarpsborg 18.00 *

Aalesund - Viking 18.00 *

Strømsgodset - Lillestrøm 20.00 (ESN)

Mandag 14. august:

Vålerenga - Tromsø 19.00 (ESN)

20. runde

Lørdag 19. august:

Lillestrøm - Vålerenga 18.00 (ESN)

Søndag 20. august:

Odd - Sandefjord 18.00 *

Rosenborg - Haugesund 18.00 (ESN)

Sogndal - Kristiansund 18.00 *

Stabæk - Molde 18.00 *

Tromsø - Aalesund 18.00 *

Viking - Brann 20.00 (TVN)

Mandag 21. august:

Sarpsborg - Strømsgodset 19.00 (MAX)

21. runde

Lørdag 9. september:

Brann - Sogndal 18.00 (ESN)

Søndag 10. september:

Haugesund - Lillestrøm 18.00 *

Kristiansund - Tromsø 18.00 *

Sandefjord - Viking 18.00 *

Vålerenga - Sarpsborg 18.00 *

Aalesund - Stabæk 18.00 *

Strømsgodset - Rosenborg 20.00 (ESN)

Mandag 11. september:

Molde - Odd 19.00 (MAX)

22. runde

Lørdag 16. september:

Stabæk - Strømsgodset 18.00 (ESN)

Søndag 17. september:

Lillestrøm - Kristiansund 18.00 *

Sandefjord - Brann 18.00 (ESN)

Sogndal - Haugesund 18.00 *

Tromsø - Sarpsborg 18.00 *

Viking - Molde 18.00 *

Rosenborg - Vålerenga 20.00 (TVN)

Mandag 18. september:

Odd - Aalesund 19.00 (MAX)

23. runde

Lørdag 23. september: 

Haugesund - Viking 18.00 (ESN)

Søndag 24. september: 

Kristiansund - Stabæk 18.00 *

Molde - Sandefjord 18.00 *

Sarpsborg - Odd  18.00 *

Strømsgodset - Tromsø 18.00 *

Aalesund - Sogndal 18.00 *

Vålerenga - Brann 20.00 (ESN)

Mandag 25. september:

Lillestrøm - Rosenborg 19.00 (MAX) - kan bli flyttet pga e-cup.

24. runde

Fredag 29. september:

Brann - Kristiansund 19.00 (MAX)

Lørdag 30. september:

Stabæk - Vålerenga 18.00 (ESN)

Søndag 1. oktober:

Odd - Haugesund 18.00 (ESN)

Sandefjord - Aalesund 18.00 *

Sogndal - Molde 18.00 *

Tromsø - Lillestrøm 18.00 *

Viking - Strømsgodset 18.00 *

Rosenborg - Sarpsborg 20.00 (ESN)

25. runde

Lørdag 14. oktober:

Tromsø - Rosenborg 15.30 (ESN)

Strømsgodset - Odd 18.00 (ESN)

Søndag 15. oktober 

Haugesund - Sandefjord 18.00 *

Kristiansund - Viking  18.00 *

Lillestrøm - Sogndal 18.00 *

Vålerenga - Aalesund 18.00 (ESN)

Molde - Brann 20.00 (ESN)

Mandag 16. oktober:

Sarpsborg - Stabæk 19.00 (MAX)

26. runde

Lørdag 21. oktober:

Aalesund - Kristiansund 18.00 (ESN)

Søndag 22. oktober:

Molde - Haugesund 18.00 *

Sandefjord - Strømsgodset 18.00 *

Sogndal - Sarpsborg 18.00 *

Stabæk - Tromsø 18.00 *

Viking - Vålerenga 18.00 (ESN)

Brann - Rosenborg 20.00 (TVN)

Mandag 23. oktober:

Odd - Lillestrøm 19.00 (MAX)

27. runde

Lørdag 28. oktober:

Haugesund - Brann 18.00 (ESN)

Søndag 29. oktober:

Kristiansund - Odd 18.00

Lillestrøm - Aalesund 18.00 (ESN)

Sarpsborg - Sandefjord 18.00 *

Strømsgodset - Sogndal 18.00 *

Tromsø - Viking 18.00 *

Vålerenga - Molde 20.00 (ESN)

Mandag 30. oktober:

Rosenborg - Stabæk 19.00 (MAX)

28. runde

Fredag 3. november:

Sandefjord - Vålerenga 19.00 (MAX)

Lørdag 4. november:

Molde - Kristiansund 18.00 (ESN)

Søndag 5. november:

Brann - Lillestrøm 18.00 (ESN)

Haugesund - Strømsgodset 18.00 *

Odd - Stabæk 18.00 *

Sogndal - Tromsø 18.00 *

Viking - Sarpsborg 18.00 *

Aalesund - Rosenborg 20.00 (ESN)

29. runde

Søndag 19. november:

Kristiansund - Sandefjord 

Lillestrøm - Molde 18.00

Rosenborg - Viking 

Sarpsborg - Aalesund 

Stabæk - Sogndal 

Strømsgodset - Brann 

Tromsø - Haugesund 

Vålerenga - Odd 

30. runde

Søndag 26. november:

Aalesund - Strømsgodset 

Brann - Tromsø 

Haugesund - Kristiansund 

Molde - Sarpsborg 

Odd - Rosenborg 

Sandefjord - Lillestrøm 18.00

Sogndal - Vålerenga 

Viking - Stabæk 

Artikkeltags