Fotballfesten fortsetter: Se 500 kamper fra Norway Cup direkte!

Artikkelen er over 1 år gammel

Søndag er det klart for en ny utgave av Norway Cup – verdens største fotballturnering. Du kan følge fotballfesten på rb.no direkte.

DEL

Nesten 2.200 lag, 6.000 kamper, 50 nasjoner og 30.000 deltakere.

Nå er det igjen klart for fotballfest på Ekebergsletta – og du kan følge moroa direkte på rb.no.

Vi sender over 500 kamper fordelt på 11 baner.

Nesten alle kampene blir kommentert av en av Amedias kyndige kommentatorer.

For å se kamp må du imidlertid ha et abonnement på RB.

Alle kampene kan ses på Romerikes Blads fotballportal Norgessporten. Gå inn på lenken og finn den banen du vil se kamp fra.

Disse matchene sendes (kamper blir lagt til når man vet hvem som går videre til sluttspillet):

BaneDagKlGruppeHjemmelagBortelag
26EK11søn16:00Elite Gutter Grp 1CD LEGANESVålerenga Fotball U16
26EK11søn12:30Elite Gutter Grp 2IFK GöteborgStrømsgodset Toppfotball
26EK11søn20:40Elite Gutter Grp 2Lechia GdańskKFUM
26EK11søn09:00Elite Gutter Grp 2LillestrømKFUM
3VA9søn09:50Gutter 13 - 9 aside Group 30Molde FK 1Eik IF Tønsberg 1
3VA9søn14:50Gutter 13 - 9 aside Group 36Emblem ILGneist, IL
3VA9søn17:20Gutter 13 - 9 aside Grp 18Bremanger ILFiskerstrand IL
3VA9søn11:30Gutter 13 - 9 aside Grp 2Elverhøy FotballklubbLyn Fotball 2
3VA9søn16:30Gutter 13 - 9 aside Grp 26Haslum IL 1Rollon, SK
3VA9søn10:40Gutter 13 - 9 aside Grp 27Lyn Fotball 1Storsteinnes IL
3VA9søn09:00Gutter 13 - 9 aside Grp 6Husøy & Foynland IFVestre Akers SK
7AEK7søn17:15Gutter 14 - 7 aside Grp 12Kviteseid ILAlquds Hial Club
7AEK7søn14:15Gutter 14 - 7 aside Grp 13Vanylven FKLesja IL Lesja/Dombås
25EK7søn14:15Gutter 14 - 7 aside Grp 14Spjelkavik IL - FotballKopervik IL
7BEK7søn17:10Gutter 14 - 7 aside Grp 16Nanset IFBokn IL - Fotballgr.
7AEK7søn10:00Gutter 14 - 7 aside Grp 17Lom IL 1Farsund IL
25EK7søn17:15Gutter 14 - 7 aside Grp 2Tingvoll ILVang, FK
7BEK7søn10:00Gutter 14 - 7 aside Grp 3Glomfjord ILGjøvik-Lyn 04-7
1FU11søn09:00Gutter 14 Grp 1Askøy FKHamna IL
1FU11søn10:50Gutter 14 Grp 11Austevoll IK 1Andebu IL
5EK11søn16:10Gutter 14 Grp 12College Saint MarcFron Fotball 2010
27EK11søn10:50Gutter 14 Grp 18Vestli ILElverum Fotball Svart
2EK11søn09:00Gutter 14 Grp 27Kopervik ILNannestad IL
1FU11søn16:10Gutter 14 Grp 28Odda FKManglerud Star 2
2VA11søn15:10Gutter 14 Grp 29Bremnes IL 2Kongsvinger IL Fotball 2
2EK11søn15:10Gutter 14 Grp 3Ølen IL - fotballgr. 1Elverum Fotball Rød
27EK11søn16:10Gutter 14 Grp 32Nordre Fjell FotballHaga IF
5EK11søn09:00Gutter 14 Grp 4Skeid 2Stokke IL Stokke-Vear
2FU11søn17:00Gutter 15 Grp 13Selfors UngdomslagOs TF
27EK11søn15:10Gutter 15 Grp 13Trygg/Lade, SKBokn IL - Fotballgr.
1FU11søn17:00Gutter 15 Grp 14Skrim, IL SkrimHSV Fotball 1
2VA11søn17:00Gutter 15 Grp 15Skogstrand ILElverum Fotball Hvit
5EK11søn15:10Gutter 15 Grp 17Vestsiden-Askøy ILHonningsvåg T&IF Turn
27EK11søn17:00Gutter 15 Grp 22KF ErenikuLoddefjord
2EK11søn09:50Gutter 15 Grp 4Nest-Sotra FotballKFUM-Kam. Oslo 3
25EK7søn12:00Gutter 15/16 - 7 aside Grp 10Stordal IL - FotballBØS
25EK7søn15:15Gutter 15/16 - 7 aside Grp 12Jølster ILNordre Fjell Fotball
7AEK7søn15:15Gutter 15/16 - 7 aside Grp 9Sandnessjøen ILHåkvik IL 2
2EK11søn11:40Gutter 16 Grp 15Lesja IL Lesja/DombåsLandsås FK
1FU11søn13:55Gutter 16 Grp 16Vegårshei ILOs/Nansen FGR
5EK11søn11:40Gutter 16 Grp 17Blindheim ILRadøy/Manger FK
1FU11søn11:40Gutter 16 Grp 20Eidanger ILKolvereid IL
2VA11søn11:40Gutter 16 Grp 20Sædalen Idrettslag 2KFUM-Kam. Oslo 1
27EK11søn18:00Gutter 16 Grp 27Porsanger ILMathare United
2FU11søn18:00Gutter 16 Grp 4Kvaløya SKTrio, IL Trio/Halsnøy
5EK11søn17:00Gutter 16 Grp 5Hønefoss BKNest-Sotra Fotball
2FU11søn11:40Gutter 16 Grp 7Strindheim IL 2Hasle-Løren IL
5EK11søn13:55Gutter 17 Grp 7Sotra SportsklubbEllingsrud IL EIL
2FU11søn12:40Gutter 18/19 GrSandviken, ILGjelleråsen
2EK11søn18:00Gutter 18/19 Grp 12Tynset IFVestli IL
2EK11søn13:55Gutter 18/19 Grp 15Skarp, IFAvenir FC Dadjame
27EK11søn12:40Gutter 18/19 Grp 17Askøy FK 2Super lucky Star
5EK11søn18:00Gutter 18/19 Grp 18Holmlia SKRidabu IL 2
2VA11søn13:55Gutter 18/19 Grp 2Radøy/Manger FKKIL/Hemne Fotball
1FU11søn18:00Gutter 18/19 Grp 20Ørskog IL /StordalSkjold IL - fotball
5EK11søn19:15Gutter 18/19 Grp 6Fyllingsdalen FKIshavsbyen FK
2VA11søn18:00Gutter 18/19 Grp 8Kvaløya SKAalesunds FK
27EK11søn13:55Gutter 18/19 Grp 9Surnadal ILSokndal
3VA9søn14:00Jenter 13 - 9 aside Grp 6Lom ILKFUM-Kam. Oslo HVIT
7BEK7søn12:00Jenter 14 - 7 aside Grp 10Fyresdal IL 1Seljord IL
25EK7søn13:15Jenter 14 - 7 aside Grp 13Spjelkavik IL - FotballÅsane Fotball
25EK7søn19:30Jenter 14 - 7 aside Grp 5Sandviken, ILHemsedal IL
7AEK7søn09:00Jenter 14 - 7 aside Grp 7Elverum Fotball sortNesodden IF
7AEK7søn11:00Jenter 14 - 7 aside Grp 9Førde ILLyn Fotball 2
2EK11søn10:50Jenter 14 Grp 16Bagn ILSotra Sportsklubb
5EK11søn10:50Jenter 14 Grp 17Elverum FotballSundjordet IF
2EK11søn17:00Jenter 14 Grp 18Bøler IFEik IF Tønsberg 1
2VA11søn10:50Jenter 14 Grp 3Vang FLSmørås IL
27EK11søn09:50Jenter 15 Grp 2Hamna ILIL Bjørn
5EK11søn09:50Jenter 15 Grp 3Odda FKOppdal IL
2VA11søn09:50Jenter 15 Grp 4Otta ILOppegård IL
7BEK7søn14:15Jenter 15/16 - 7 aside Grp 13Hamarøy IL - FotballFyresdal IL
7BEK7søn19:30Jenter 15/16 - 7 aside Grp 15Radøy/Manger FKBækkelagets SK 2
7BEK7søn18:30Jenter 15/16 - 7 aside Grp 2Osterøy ILUlefoss SF
7AEK7søn12:00Jenter 15/16 - 7 aside Grp 5Trio, ILElnesvågen og Omegn IL
25EK7søn18:30Jenter 15/16 - 7 aside Grp 7Ekholt BKKolbotn IL
7AEK7søn18:30Jenter 15/16 - 7 aside Grp 7Stegaberg ILSyril IL
1FU11søn09:50Jenter 16 Grp 6FjellhamarSkarp, IF
2EK11søn12:40Jenter 17 Grp 1Askøy SportsklubbTormenta FC
26EK11søn10:40Jenter Elite Grp 1Grand Bodø IKKolbotn IL
26EK11søn17:30Jenter Elite Grp 1Valencia CF FemaleLyn Fotball
26EK11søn19:10Jenter Elite Grp 1Vålerenga FotballGrand Bodø IK
26EK11man21:00Elite Gutter Grp 1Hammarby IF FFCD LEGANES
26EK11man14:10Elite Gutter Grp 1PyongyangVålerenga Fotball U16
26EK11man12:30Elite Gutter Grp 2KFUMIFK Göteborg
26EK11man19:10Elite Gutter Grp 2Strømsgodset ToppfotballLechia Gdańsk
26EK11man09:00Elite Gutter Grp 2Strømsgodset ToppfotballLillestrøm
3VA9man16:30Gutter 13 - 9 aside Group 29Grüner Fotball IL 05Høyang IL
3VA9man14:50Gutter 13 - 9 aside Group 32Nordre Land IL 1Flatås IL
3VA9man15:40Gutter 13 - 9 aside Group 34Hasle-Løren IL 2Fjellhamar
3VA9man09:50Gutter 13 - 9 aside Grp 15Tertnes Fotball Herrer Tertnes 2Heming, IL 1
3VA9man10:40Gutter 13 - 9 aside Grp 16MSILPors
3VA9man13:10Gutter 13 - 9 aside Grp 20Oppegård IL 1KFUM-Kam. Oslo 2
3VA9man19:00Gutter 13 - 9 aside Grp 23Sem IFSkeid 1
3VA9man11:30Gutter 13 - 9 aside Grp 24Klemetsrud ILBergsøy IL - Fotball
7AEK7man16:15Gutter 14 - 7 aside Grp 1Larsnes IL - FotballHamarøy IL - Fotball
7AEK7man17:15Gutter 14 - 7 aside Grp 10Stokke IL Stokke-VearGossen IL
7AEK7man10:00Gutter 14 - 7 aside Grp 12Trio, IL Trio G14 RødAlquds Hial Club
7BEK7man14:15Gutter 14 - 7 aside Grp 16Tjørvåg IL Tjørvåg/moltu/gurskøyBokn IL - Fotballgr.
7AEK7man14:15Gutter 14 - 7 aside Grp 3Gjøvik-Lyn,...ik-Lyn 04-7Ørskog IL - Fotball Hvit
7AEK7man12:00Gutter 14 - 7 aside Grp 5The FA Of JerusalemElverhøy Fotballklubb
7BEK7man17:15Gutter 14 - 7 aside Grp 6Ørje IL RødSandane Turn og IL
2VA11man10:50Gutter 14 Grp 1Hamna ILSurnadal IL
5EK11man16:10Gutter 14 Grp 13Vind IL 2Sund Sportsklubb 1
27EK11man16:10Gutter 14 Grp 20If KilkamerateneNordhordland BK
27EK11man15:10Gutter 14 Grp 21Moelven ILNordstrand IF Hvit
5EK11man15:10Gutter 14 Grp 24Kongsvinger IL Fotball 1Sædalen IL 2
5EK11man10:50Gutter 14 Grp 25Lyn FotballBergen Nord, FK
1FU11man10:50Gutter 14 Grp 25Urædd FKValder IL - Fotball Valder
2EK11man16:10Gutter 14 Grp 28Manglerud Star 2Nanset IF
2FU11man10:50Gutter 14 Grp 29Kongsvinger IL Fotball 2Manglerud Star Fotball IL
2VA11man16:10Gutter 14 Grp 31Aksla ILRaufoss Fotball 1
27EK11man10:50Gutter 14 Grp 6Tønsberg FKSC Gjøa
2VA11man15:10Gutter 15 Grp 1Biri ILHemsedal IL
1FU11man15:10Gutter 15 Grp 15Elverum Fotball HvitOdda FK
2VA11man17:00Gutter 15 Grp 17Honningsvåg T&IF TurnSkeid
2FU11man15:10Gutter 15 Grp 19HamKamSnarøya SK
1FU11man17:00Gutter 15 Grp 2Eidanger ILGrüner Fotball IL
5EK11man11:40Gutter 15 Grp 4KFUM-Kam. Oslo 3Hønefoss BK
1FU11man18:00Gutter 15 Grp 7Åga ILHøybråten og Stovner IL
2EK11man15:10Gutter 15 Grp 8Nesodden IFTertnes Fotball Herrer 1
25EK7man14:15Gutter 15/16 - 7 aside Grp 1Strandebarm ILTingvoll IL
7BEK7man12:00Gutter 15/16 - 7 aside Grp 2Ranheim ILTingvoll IL
25EK7man13:15Gutter 15/16 - 7 aside Grp 2Tønsberg FKJunior foot...ademy Nepal
2VA11man20:30Gutter 16 Grp 13Bøler IFVestsiden-Askøy IL
27EK11man11:40Gutter 16 Grp 14Lyn Fotball 2Raufoss Fotball 2
2VA11man13:55Gutter 16 Grp 15Austrheim ILLesja IL Lesja/Dombås
2VA11man11:40Gutter 16 Grp 19Sund SportsklubbBrattvåg IL - Fotball
2EK11man20:30Gutter 16 Grp 22Førde ILAalesunds FK
2EK11man11:40Gutter 16 Grp 24Charlottenlund SK 2Sunndal IL Fotball 2
1FU11man11:40Gutter 16 Grp 24Os TF 2Kjelsås IL
2FU11man17:00Gutter 16 Grp 26PorsSkjold IL - fotball
5EK11man20:30Gutter 16 Grp 30Brattvåg IL - Fotball 1Svarstad IL HSH
2VA11man09:50Gutter 16 Grp 7Hasle-Løren ILSædalen Idrettslag 1
2FU11man11:40Gutter 16 Grp 8Rosendal TLUlefoss SF Ulefoss/Skade G16
27EK11man13:55Gutter 18/19 Grp 5Kongsberg IF KIF G18/19 2Klebe SK
5EK11man18:00Gutter 18/19 Grp 8Kongsberg IF KIF G18/19Kvaløya SK
1FU11man13:55Gutter 18/19 Grp 8Nest-Sotra FotballAalesunds FK
3VA9man18:10Jenter 13 - 9 aside Grp 17Nordstrand IFStrindheim IL 2
3VA9man14:00Jenter 13 - 9 aside Grp 2Eik IF TønsbergKorsgård IF
3VA9man12:20Jenter 13 - 9 aside Grp 4Kolnes ILMolde FK 1
3VA9man17:20Jenter 13 - 9 aside Grp 4Molde FK 1Heggedal IL
7AEK7man11:00Jenter 14 - 7 aside Grp 11Florø SKNesna IL - Fotball
7BEK7man09:00Jenter 14 - 7 aside Grp 11Vigra ILNordhordland BK
7AEK7man09:00Jenter 14 - 7 aside Grp 2SC GjøaKapp IF
7BEK7man16:15Jenter 14 - 7 aside Grp 3Lyn Fotball 1Elverum Fotball hvit
7AEK7man13:15Jenter 14 - 7 aside Grp 4Nordre Land ILØrskog IL
7AEK7man19:30Jenter 14 - 7 aside Grp 6Brumunddal Fotball 1Havdur, IL
7BEK7man13:15Jenter 14 - 7 aside Grp 7Emblem ILNesodden IF
2VA11man09:00Jenter 14 Grp 10Hei IL - FotballgruppeSandane Turn og Idrettslag
5EK11man09:00Jenter 14 Grp 11Nordhordland BKStokke IL
27EK11man09:00Jenter 14 Grp 12Osterøy ILGjøvik-Lyn, FK
5EK11man17:00Jenter 14 Grp 14Tromsø ILIFK Göteborg
2EK11man09:00Jenter 14 Grp 16Tana BallklubbSotra Sportsklubb
2FU11man16:10Jenter 14 Grp 4FjellhamarBremnes IL 2
2FU11man09:50Jenter 15 Grp 10Stegaberg ILStabæk Fotball
5EK11man09:50Jenter 15 Grp 3Oppdal ILFron Fotball 2010
2FU11man18:00Jenter 15 Grp 8Tistedalen TIFFørde IL
25EK7man19:30Jenter 15/16 - 7 aside Grp 10Tistedalen TIFSogndal IL
25EK7man16:15Jenter 15/16 - 7 aside Grp 15SkedsmoBækkelagets SK 2
25EK7man17:15Jenter 15/16 - 7 aside Grp 17Sauland ILSkeid
25EK7man12:00Jenter 15/16 - 7 aside Grp 3Bækkelagets SK 1Gaular IL 2
25EK7man18:30Jenter 15/16 - 7 aside Grp 6Varegg FotballLesja IL Dombås/Lesja
7BEK7man19:30Jenter 15/16 - 7 aside Grp 7Kolbotn ILStegaberg IL
27EK11man09:50Jenter 16 Grp 4Askøy SportsklubbGeilo IL
2EK11man09:50Jenter 16 Grp 4Elverum Fotball 1Molde FK 2
2EK11man12:40Jenter 16 Grp 7Alunorte Rain ForestTromsø IL
1FU11man19:15Jenter 17 Grp 7Havdur, ILTynset IF
2VA11man12:40Jenter 17 Grp 9Malvik ILHerd, Spk. - Fotball
2EK11man18:00Jenter 18/19 Grp 1Lier ILSotra Sportsklubb
5EK11man13:55Jenter 18/19 Grp 2Hødd, IL - FotballRanheim IL
5EK11man12:40Jenter 18/19 Grp 4Falkeid IL Falkeid/KolnesModum FK
2EK11man19:15Jenter 18/19 Grp 6Alvdal ILStord Fotball 2
27EK11man12:40Jenter 18/19 Grp 6Raufoss FotballLyn Fotball
26EK11man10:40Jenter Elite Grp 1Kolbotn ILVålerenga Fotball
26EK11man15:50Jenter Elite Grp 1Vålerenga FotballValencia CF Female
27EK11man17:30W Grp 1Grand Bodø IKLyn Fotball
26EK11tirs14:10Elite Gutter Grp 1Hammarby IF FFPyongyang
26EK11tirs20:40Elite Gutter Grp 1Vålerenga Fotball U16Bodø/Glimt, FK
26EK11tirs15:50Elite Gutter Grp 2LillestrømIFK Göteborg
3VA9tirs16:30Gutter 13 - 9 aside Group 35Vålerenga Fotball Bohemene 1965Rosendal TL
3VA9tirs10:40Gutter 13 - 9 aside Grp 19Nanset IF 2Ås IL Fotball 2
3VA9tirs18:10Gutter 13 - 9 aside Grp 2Elverhøy FotballklubbNordhordland BK 2
3VA9tirs09:50Gutter 13 - 9 aside Grp 22Freidig, SPKKolbotn IL 1
3VA9tirs15:40Gutter 13 - 9 aside Grp 6Husøy & Foynland IFSki IL Fotball 2
7AEK7tirs10:00Gutter 14 - 7 aside Grp 1Åmdal-Tokke FKLarsnes IL - Fotball
7AEK7tirs14:15Gutter 14 - 7 aside Grp 14KFUM-Kam. OsloKopervik IL
7BEK7tirs10:00Gutter 14 - 7 aside Grp 2Vang, FKRanheim IL
5EK11tirs09:00Gutter 14 Grp 10TræffKolbu/KK Fotball
1FU11tirs09:00Gutter 14 Grp 18LørenskogVestli IL
5EK11tirs16:10Gutter 14 Grp 2Skreia IL Skreia IL G 14Clube Peque...s do Jockey
2EK11tirs16:10Gutter 14 Grp 20Bangkok Christian CollegeNordhordland BK
27EK11tirs15:10Gutter 14 Grp 21Moelven ILOsterøy IL
27EK11tirs09:00Gutter 14 Grp 22Polarstjernen, ILDale IL
5EK11tirs15:10Gutter 14 Grp 28Nanset IFOdda FK
1FU11tirs16:10Gutter 14 Grp 6Åsane FotballTønsberg FK
5EK11tirs17:00Gutter 15 Grp 10Tertnes Fotball Herrer 2Gran IL
1FU11tirs09:50Gutter 15 Grp 12Holmlia SKHSV Fotball 2
2FU11tirs17:00Gutter 15 Grp 16Vestbyen IL G15Elverum Fotball 1
2FU11tirs15:10Gutter 15 Grp 2Eidanger ILStord Fotball G15
2VA11tirs15:10Gutter 15 Grp 20FrognerAustevoll IK 2
1FU11tirs17:00Gutter 15 Grp 6Charlottenlund SKMoss FK
1FU11tirs15:10Gutter 15 Grp 7Åga ILØlen IL - fotballgr. G15
7AEK7tirs15:15Gutter 15/16 - 7 aside Grp 1Junior football Academy NepalÅsane Fotball
7AEK7tirs12:00Gutter 15/16 - 7 aside Grp 1Vålerenga FotballTrond, IL
25EK7tirs12:00Gutter 15/16 - 7 aside Grp 13Bergsøy IL - FotballTornado Måløy FK
25EK7tirs13:15Gutter 15/16 - 7 aside Grp 4Kvaløya SKMSIL
7BEK7tirs14:15Gutter 15/16 - 7 aside Grp 7Balestrand ILBatnfjord IL
2EK11tirs17:00Gutter 16 Grp 1Askøy FKSeleccion Quinta Cordillera
27EK11tirs18:00Gutter 16 Grp 1Bagn ILTrond, IL
2VA11tirs18:00Gutter 16 Grp 12Rennebu ILLangesund IF
1FU11tirs11:40Gutter 16 Grp 12Vard Haugesund, SKHamna IL
2EK11tirs11:40Gutter 16 Grp 18Otta IL 2Mosjøen IL 1 - med M&M
2FU11tirs11:40Gutter 16 Grp 19Sund SportsklubbSauda IL
2VA11tirs11:40Gutter 16 Grp 20Sædalen Idrettslag 2Eidanger IL
2FU11tirs18:00Gutter 16 Grp 23Raufoss Fotball 1Malvik IL
5EK11tirs09:50Gutter 16 Grp 27Mathare UnitedBremnes IL 1
27EK11tirs09:50Gutter 16 Grp 7Hasle-Løren ILModum FK
2EK11tirs09:50Gutter 16 Grp 9Ullensaker/KisaHaugar, SK
1FU11tirs19:15Gutter 18/19 Grp 16Modum FKBardufoss og Omegn IF
2EK11tirs13:55Gutter 18/19 Grp 18Ridabu IL 2Club de futból Alfaz del Pi
2VA11tirs19:00Gutter 18/19 Grp 2Hønefoss BKDombås IL
2VA11tirs13:55Gutter 18/19 Grp 2Radøy/Manger FKHønefoss BK
2EK11tirs18:00Gutter 18/19 Grp 20Sandviken, ILØrskog IL /Stordal
2FU11tirs13:55Gutter 18/19 Grp 5Klebe SKBergsøy IL - Fotball
1FU11tirs18:00Gutter 18/19 Grp 6Djerv 1919Ishavsbyen FK
5EK11tirs12:40Gutter 18/19 Grp 7Sportsklubben Vard HaugesundEgge IL
3VA9tirs14:00Jenter 13 - 9 aside Grp 15Kongsberg IF 1Vålerenga Fotball
3VA9tirs13:10Jenter 13 - 9 aside Grp 16KFUM-Kam. Oslo RØDVaranger BK
3VA9tirs12:20Jenter 13 - 9 aside Grp 3Fossum IF SkienKongsberg IF 2
3VA9tirs14:50Jenter 13 - 9 aside Grp 6Lom ILEkholt BK
3VA9tirs17:20Jenter 13 - 9 aside Grp 9Fron Fotball 2010Charlottenlund SK
7AEK7tirs09:00Jenter 14 - 7 aside Grp 1Hafslo ILFalkeid IL Hvit
7BEK7tirs15:15Jenter 14 - 7 aside Grp 12Hareid ILDale IL
7BEK7tirs09:00Jenter 14 - 7 aside Grp 2Kapp IFBlindheim IL
25EK7tirs14:15Jenter 14 - 7 aside Grp 3Elverum Fotball hvitTingvoll IL
7BEK7tirs13:15Jenter 14 - 7 aside Grp 7Elverum Fotball sortEmblem IL
1FU11tirs10:50Jenter 14 Grp 1Charlottenlund SKLille Tøyen
27EK11tirs17:00Jenter 14 Grp 1Rana FKHødd, IL Kvit
27EK11tirs10:50Jenter 14 Grp 13Strindheim ILLesja IL Dombås/Lesja
2EK11tirs10:50Jenter 14 Grp 14Bergen Nord, FKTromsø IL
2VA11tirs10:50Jenter 14 Grp 14IFK GöteborgSurnadal IL
5EK11tirs10:50Jenter 14 Grp 15Drøbak-Frogn ILEik IF Tønsberg 2
2FU11tirs10:50Jenter 14 Grp 5Røa IL Kinaputter 2Tertnes Fotball Damer
27EK11tirs11:40Jenter 15 Grp 6Åsmarka ILOppsal IF Fotball 11’er
7BEK7tirs19:30Jenter 15/16 - 7 aside Grp 1Alvdal ILBorg IF
7AEK7tirs17:15Jenter 15/16 - 7 aside Grp 11IL JotunHaramsøy/Nordøy FK
25EK7tirs16:15Jenter 15/16 - 7 aside Grp 12Bergen Nord, FK Bergen NordSykkylven IL - Fotball
7BEK7tirs17:15Jenter 15/16 - 7 aside Grp 14Norddal/Eidsdal/Geiranger FKOdda FK
25EK7tirs17:15Jenter 15/16 - 7 aside Grp 15Bækkelagets SK 2Askvoll og Holmedal IL
25EK7tirs18:30Jenter 15/16 - 7 aside Grp 5Elnesvågen og Omegn ILGjerdrum IL
7AEK7tirs18:30Jenter 15/16 - 7 aside Grp 7Stegaberg ILEkholt BK
7BEK7tirs11:00Jenter 15/16 - 7 aside Grp 9Årvoll ILSIF/Hessa IL - Fotball
27EK11tirs20:30Jenter 16 Grp 8Sandnessjøen ILHaugar, SK
1FU11tirs13:55Jenter 17 Grp 2Gjøvik-Lyn,.../Gjøvik-LynKautokeino IL KIL/Team Sápmi
2EK11tirs12:40Jenter 17 Grp 9Herd, Spk. - FotballDjerv 1919
27EK11tirs12:40Jenter 17 Grp 9Nerskogen ILMalvik IL
2FU11tirs12:40Jenter 18/19 Grp 3Tiller ILHaramsøy/Nordøy FK
5EK11tirs13:55Jenter 18/19 Grp 5Skjold IL - fotball Skjold/StegabergRanheim IL
5EK11tirs18:00Jenter 18/19 Grp 7Utleira IL 2Skjold IL - fotball
26EK11tirs17:30Jenter Elite Grp 1Kolbotn ILValencia CF Female
26EK11tirs19:10Jenter Elite Grp 1Lyn FotballVålerenga Fotball
26EK11ons10:40Elite Gutter Grp 1Bodø/Glimt, FKCD LEGANES
26EK11ons19:10Elite Gutter Grp 1CD LEGANESPyongyang
26EK11ons09:00Elite Gutter Grp 1Vålerenga Fotball U16Hammarby IF FF
26EK11ons12:30Elite Gutter Grp 2KFUMStrømsgodset Toppfotball
26EK11ons14:10Elite Gutter Grp 2Lechia GdańskLillestrøm
26EK11ons20:40Jenter Elite Grp 1Lyn FotballKolbotn IL
26EK11ons15:50Jenter Elite Grp 1Valencia CF FemaleGrand Bodø IK
26EK11tors09:00Elite Gutter GrpIFK GöteborgLechia Gdańsk
26EK11tors10:40Elite Gutter Grp 1Hammarby IF FFBodø/Glimt, FK
26EK11tors20:40Elite Gutter Grp 1PyongyangBodø/Glimt, FK
26EK11tors19:10Jenter Elite Playoff AVinn. 2 17 0 91 000Vinn. 2 17 0 91 018
26EK11tors12:30Jenter Elite Playoff A Semi1. i Group 14. i Group 1
26EK11tors14:10Jenter Elite Playoff A Semi2. i Group 13. i Group 1
26EK11fre13:45Elite Gutter Playoff A 3 -42. i Group 22. i Group 1
26EK11fre12:00Elite Gutter Playoff A 5 - 63. i Group 23. i Group 1
26EK11fre15:30Elite Gutter Playoff A Final1. i Group 11. i Group 2

Artikkeltags