Se Dana Cup på rb.no – vi sender kampene til 18 romerikslag

Oslo  20170731.
Norway Cup på Ekebergsletta i 2017 med bærekraftsballen.
Foto: Fabian Stratenschulte / Norway Cup / NTB Scanpix

Oslo 20170731. Norway Cup på Ekebergsletta i 2017 med bærekraftsballen. Foto: Fabian Stratenschulte / Norway Cup / NTB Scanpix Foto:

Artikkelen er over 1 år gammel

Tirsdag begynner Dana Cup og dermed blir det fotballfest på rb.no. Du kan se totalt 142 gruppespillskamper, deriblant 18 kamper der romerikslag er involvert.

DEL

Men det er bare tirsdag og onsdag.

I tillegg sender vi selvsagt fra sluttspillsrundene senere i uka.

Kampene kan ses av alle RB-abonnenter.

Dana Cup er en av verdens største fotballturneringer og spilles hvert år i Hjørring i Danmark.

Turneringen ble avholdt første gang i 1982 og profilerer seg som den mest internasjonale fotballturneringen i verden. I år er det lag fra 46 nasjoner som deltar.

Hvert år er det omtrent 25.000 deltakere. Arrangøren oppgir at antall lag i årets cup er rundt 1.000. 288 dommere skal passe på spillerne.

1.260 medaljer og 123 pokaler skal deles ut i løpet av uka.

Totalt arrangeres 2.430 kamper i år. Kampene skal spilles på 65 forskjellige baner.

rb.no sender ikke fra alle banene, men et utvalg.

Klikker du på denne lenken, så kan du se hvilke lag vi sender fra gruppespillet.

På den samme lenken kan du også velge de ulike banene du vil se kamp fra.

KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
B12-13-224.julTirsdag12:302Vigør FKNORFrederikssund FBDE
B12-15-324.julTirsdag17:302TempUKROdds BKNOR
B12-19-324.julTirsdag19:102Bevern MTVGERGjelleråsen IFNOR
B12-09-424.julTirsdag20:002Windisch FCSUIVidar FKNOR
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
G17-03-224.julTirsdag08:304Nymark ILNORFortuna HjørringDEN
B16-19-224.julTirsdag09:304Eik Tønsberg FBNORHjørring IFDEN
B13-07-224.julTirsdag10:304Stathelle og Omegn INORLommedalens ILNOR
B15-19-224.julTirsdag11:304Stathelle og Omegn INORGreåker IFNOR
B14-25-224.julTirsdag12:304Stathelle og Omegn INORHSV FBNOR
B16-18-224.julTirsdag13:304Stathelle og Omegn INORBrønderslev IFDEN
B14-26-224.julTirsdag14:304Stathelle og Omegn INORRakkestad IFNOR
G19-01-524.julTirsdag20:304Kvinesdal ILNORRåde ILNOR
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
G12-02-224.julTirsdag08:205Stathelle og Omegn INORFortuna HjørringDEN
B12-05-224.julTirsdag11:405Gneist ILNORUllensaker/KisaNOR
B12-02-224.julTirsdag15:005Play-it Juniors e.V.GERUllensaker-Kisa FBNOR
B11-07-224.julTirsdag15:505Hinna IL FBNORLundergård IUDEN
B12-11-524.julTirsdag20:505Fossum IFNORSkibsby-Højene IFDEN
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
B15-02-124.julTirsdag07:3018Kuala Lumpur Youth SMASInnstranda ILNOR
G16-02-124.julTirsdag08:3018JVWRSABjarg ILNOR
G16-02-224.julTirsdag09:3018Viking FKNORLillehammer FBNOR
G13-03-124.julTirsdag10:3018Grotta-KRISLSkjergard ILNOR
G13-03-224.julTirsdag11:3018Flint FBNORHSV FBNOR
G15-05-224.julTirsdag12:3018Grane Arendal FBNORKorsvoll ILNOR
B19-05-224.julTirsdag13:3018Mandalskameratene FKNORFjellhamar FKNOR
B15-01-124.julTirsdag14:3018Proskills SoccerRSAReinen ILNOR
B15-01-224.julTirsdag15:3018Madla ILNORFaaberg FBNOR
G16-08-124.julTirsdag16:3018SSIF-Team SandbySWEFinnøy IL FBNOR
B14-01-324.julTirsdag17:3018Arna-Bjørnar ILNORNord SKNOR
B14-01-424.julTirsdag18:3018Deren FCMGLRe FKNOR
G19-03-424.julTirsdag19:3018Trondheims-Ørn SKNORLangesund IFNOR
B19-03-524.julTirsdag20:3018Råde ILNORHjørring IFDEN
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
B15-07-124.julTirsdag07:3028ESPAFRAVolda TI FBNOR
B15-07-224.julTirsdag08:3028Vidar FKNORStrømmen IFNOR
B15-24-124.julTirsdag09:3028Hermansby IFSWESmørås ILNOR
B16-02-124.julTirsdag10:3028Ushauri SpotiKENHIF-Stein FBNOR
B16-02-224.julTirsdag11:3028Hinna IL FBNORØrn Horten FKNOR
B17-03-224.julTirsdag14:3028Kopervik ILNORAndebu ILNOR
G14-03-124.julTirsdag15:3028Lusaka United GirlsZAMVolda TI FBNOR
G14-03-224.julTirsdag16:3028Sandnes UlfNORTønsberg FKNOR
B15-03-324.julTirsdag17:3028Byåsen ILNORSandnes UlfNOR
B15-03-424.julTirsdag18:3028Athletico Club BeiruLIBGjerdrum ILNOR
B15-02-524.julTirsdag19:3028HamKam FBNORLundergård IUDEN
B15-22-324.julTirsdag20:3028Minde ILNOREik Tønsberg FBNOR
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
G14-06-124.julTirsdag07:3029PantherRUSAskøy SKNOR
G14-06-224.julTirsdag08:3029Vidar FKNORStoppen SKNOR
B15-24-224.julTirsdag09:3029Flint FBNORTrøgstad-Båstad FKNOR
G15-02-124.julTirsdag10:3029Celtic FCSCOVoss FBKNOR
G15-02-224.julTirsdag11:3029Viking FKNORSkedsmo FKNOR
B19-04-224.julTirsdag12:3029Lyngdal ILNORRaumnes & Årnes ILNOR
G14-05-124.julTirsdag13:3029Grotta-KRISLAskøy SKNOR
G14-05-224.julTirsdag14:3029Viking FKNORSki og Ballklubben SNOR
B16-13-124.julTirsdag15:3029Surf Soccer Club SGVUSAGneist ILNOR
B16-13-224.julTirsdag16:3029Imås ILNORUllern IFNOR
B13-01-324.julTirsdag17:3029Brodd ILNORMandalskameratene FKNOR
B13-01-424.julTirsdag18:3029Proskills SoccerRSABærum SKNOR
G17-05-524.julTirsdag19:3029Skedsmo FKNORAabybro EfterskolesDEN
B15-22-424.julTirsdag20:3029Hamburgsunds IFSWERåde ILNOR
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
B17-10-124.julTirsdag09:3031Ahlerstedt-OttendorfGERBrodd ILNOR
B17-08-124.julTirsdag11:3031Floresti CSROUØrland BK-FK FosenNOR
G14-10-124.julTirsdag12:3031Brommapojkarna IFSWENymark ILNOR
B16-20-124.julTirsdag14:3031Fjärås IFKSWELindås ILNOR
B16-15-124.julTirsdag16:3031Tartu Tammeka JKESTVoss FBKNOR
B19-11-324.julTirsdag17:3031Arendal FBNORNøtterøy IFNOR
B17-04-324.julTirsdag18:3031Fjärås IFKSWEMadla ILNOR
B19-08-324.julTirsdag19:3031Egersunds IKNORVindbjart FKNOR
B17-02-324.julTirsdag20:3031Rot Weiss Niebüll TSGERTrott ILNOR
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
G12-03-325.julOnsdag08:202Kristiansund FKNORTeie IFNOR
B12-06-325.julOnsdag09:102MSPMS Pilkarskie NadPOLSøreide ILNOR
B12-07-325.julOnsdag10:502Oltarzew UKSPOLSøreide ILNOR
B12-04-325.julOnsdag11:402Luks Szkolka PilkarsPOLGneist ILNOR
G12-04-625.julOnsdag13:202Skibsby-Højene IFDENKristiansund FKNOR
B12-17-525.julOnsdag15:002Ørn Horten FKNORHBFRO
B11-05-525.julOnsdag17:302Bjarg ILNORSisukas F.CMEX
B12-12-525.julOnsdag18:202Hisøy ILNORCM Football AcademyENG
B12-08-525.julOnsdag19:102Minde ILNORSisukas F.CMEX
B12-14-525.julOnsdag20:002Hisøy ILNORB36FRO
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
B15-09-625.julOnsdag07:304Skibsby-Højene IFDENVidar FKNOR
G16-01-425.julOnsdag09:304Ahlerstedt-OttendorfGERTeie IFNOR
G19-02-625.julOnsdag10:304LSK Kvinner FKNOROppdal ILNOR
B17-06-625.julOnsdag11:304Raumnes & Årnes ILNORVänersborg FKSWE
B15-08-625.julOnsdag12:304Asker FBNORØrsta IL FBNOR
G15-01-625.julOnsdag13:304Fet ILNORFitjar ILNOR
B16-08-625.julOnsdag14:304Ottestad ILNORØrsta IL FBNOR
B17-14-625.julOnsdag15:304Aabybro EfterskolesDENFana IL FBNOR
B17-01-625.julOnsdag16:304Storm BKNOROlfen 1927 e. V. SuSGER
B17-11-625.julOnsdag17:304Tårs-Ugilt IFDENBrodd ILNOR
B16-23-625.julOnsdag18:304Tårs-Ugilt IFDENForus og Gausel ILNOR
B15-02-925.julOnsdag19:304Sandnes UlfNORKuala Lumpur Youth SMAS
G19-04-525.julOnsdag20:504Egersunds IKNORJärla IFSWE
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
B12-06-425.julOnsdag09:105Kuala Lumpur Youth SMASHSV FBNOR
B12-01-425.julOnsdag10:005Proskills SoccerRSAUllensaker-Kisa FBNOR
B12-07-425.julOnsdag10:505Sport 4 AllUAEBøler FBNOR
B12-04-425.julOnsdag11:405Athletico Club BeiruLIBHSV FBNOR
B12-08-625.julOnsdag19:105HSV FBNORFloresti CSROU
B12-09-1025.julOnsdag20:505Bærum SKNORWindisch FCSUI
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
B19-05-625.julOnsdag07:3018Skallerup-VennebjergDENMandalskameratene FKNOR
G15-16-325.julOnsdag08:3018Skudenes UILNORLillehammer FBNOR
G14-10-325.julOnsdag11:3018Nymark ILNORMadla ILNOR
G14-10-425.julOnsdag12:3018Brommapojkarna IFSWESkedsmo FKNOR
B15-16-525.julOnsdag14:3018Våg FKNORDüren 1. FCGER
B16-02-525.julOnsdag15:3018Hinna IL FBNORUshauri SpotiKEN
G17-03-525.julOnsdag16:3018Nymark ILNORBielawianka BielawaPOL
G16-08-525.julOnsdag17:3018Stathelle og Omegn INORSSIF-Team SandbySWE
G17-06-525.julOnsdag18:3018Viking FKNORHjulsbro IKSWE
B19-03-1025.julOnsdag19:3018Råde ILNORMinde ILNOR
G17-05-1025.julOnsdag20:3018Skedsmo FKNORSmedby AISSWE
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
G15-17-325.julOnsdag07:3028Vidar FKNOROttestad ILNOR
G15-17-425.julOnsdag08:3028Arna-Bjørnar ILNORFortuna HjørringDEN
B17-05-325.julOnsdag09:3028Onsala BKSWEVidar FKNOR
B17-05-425.julOnsdag10:3028ESPAFRAÅsgårdstrand IFNOR
B16-13-425.julOnsdag11:3028Surf Soccer Club SGVUSAUllern IFNOR
B15-14-525.julOnsdag12:3028Jerv FKNORNewbattle HSFCSCO
B15-06-625.julOnsdag13:3028Rælingen FKNORVolda TI FBNOR
B19-04-825.julOnsdag14:3028Skjergard ILNORBjergby-Mygdal IFDEN
G15-10-625.julOnsdag15:3028Kvaløya SKNORDjerv 1919 SKNOR
B15-04-525.julOnsdag16:3028Hinna IL FBNOROrdin FCBRA
G16-05-525.julOnsdag17:3028Sørfjell ILNORTaichung Municipal WTPE
G16-05-625.julOnsdag18:3028Sørumsand ILNORTrott ILNOR
G19-01-1025.julOnsdag19:3028Kvinesdal ILNORFram ILNOR
B15-10-625.julOnsdag20:3028Bøler FBNORBjarg ILNOR
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
G19-03-625.julOnsdag07:3029Skibsby-Højene IFDENLangesund IFNOR
G15-16-425.julOnsdag08:3029Bjarg ILNORFortuna HjørringDEN
B16-03-325.julOnsdag09:3029Byåsen ILNORKopervik ILNOR
B16-03-425.julOnsdag10:3029Proskills SoccerRSAKongsberg IFNOR
B15-21-425.julOnsdag11:3029GOF IFSWERåde ILNOR
G16-06-625.julOnsdag12:3029Fossum IFNORVoss FBKNOR
G15-18-625.julOnsdag15:3029Aalborg KFUM FodboldDENVaulen ILNOR
B15-04-625.julOnsdag16:3029Gjerdrum ILNORSverresborg FBNOR
B16-17-525.julOnsdag17:3029Odds BKNORUnião Desportiva dePOR
B16-17-625.julOnsdag18:3029BAMSIFDENNymark ILNOR
B15-11-625.julOnsdag20:3029Haslum ILNORArna-Bjørnar ILNOR
         
KLASSEDATODAGTIDBANEHJEMMELAGNASJONBORTELAGNASJON
G15-14-325.julOnsdag09:3031Kopervik ILNORNesjar ILNOR
B15-10-325.julOnsdag10:3031Bjarg ILNORHisøy ILNOR
G16-10-325.julOnsdag11:3031Kopervik ILNORNanset IFNOR
B16-24-525.julOnsdag12:3031Stokke ILNORUlvåkers IFSWE
B16-21-525.julOnsdag14:3031Halsen IFNORHabo IFSWE
B15-24-525.julOnsdag15:3031Flint FBNORHermansby IFSWE
G16-09-525.julOnsdag16:3031Eik Tønsberg FBNORTräslövsläge IFSWE
B19-01-525.julOnsdag17:3031Hisøy ILNORIndo Europe SportsIND
G14-09-525.julOnsdag18:3031Forus og Gausel ILNORLüneburg VfLGER
B19-09-525.julOnsdag19:3031Stathelle og Omegn INORNeset FKNOR
G15-15-525.julOnsdag20:3031Teie IFNORFana IL FBNOR
Send inn tekst og bilder «

Fortell nyheter om deg selv, din idrettsklubb/forening osv., både på nett og i papir

Artikkeltags