Fornebu (ANB-NTB): Ti av spillerne på Stabæks kvinnelag har skrevet under nye kontrakter med klubben.
Spillerne som har forlenget avtalene sine, er Line Hauge, Line Holter, Lise Klaveness, Toril H. Akerhaugen, Katrine Pedersen, Maiken Pape, Anette Nybø, Janne Stange, Siri N. Grønli og Silje Lofthus.
– Dette er vi glade for. Vi har hatt en god stall og er tilfredse med at så mange har lyst på videre spill for Stabæk. Dette betyr at vi bevarer stammen i laget, sier daglig leder Annette Mikkelsen i Stabæk Fotball Kvinner til stabak.no.
Tidligere har Trine Rønning, Ingrid Hjelmseth, Maia Daasvand og Kristy Moore signert nye kontrakter. Ina Skaug fortsetter også i Stabæk, mens Marie Olsen er usikker. (ANB-NTB)
Alle ansatte i Coca-Cola Enterprises Norge AS på Lørenskog innkalt til allmøte i dag. De får dårlige nyheter. Les mer
– Er dette alt sønnen min var verdt, spør familien til drepte Fredrik Lund Schjetne. Les mer
Stine Nikolaisen er fortsatt savnet. Nå har familien fått alternativ hjelp. Les mer